Güvenilir

BusyBox

superuser4k
5.47MB
Mağazadan İndirilenler 500 - 3k
Sürüm 1.28.4 1 yıl önce

BusyBox açıklaması

This application is an BusyBox installer for Android. Includes BusyBox v1.28.3, supported 364 applets, the most complete set of functions. Supports installation BusyBox from the application and via recovery from zip archive (see "Menu - Zip archive").

To install BusyBox requires superuser (root) privileges, but you also can use a busybox tools without root permissions. For it is enough in any Android terminal to type the following command:

export PATH=/data/data/ru.meefik.busybox/files/bin:$PATH

BusyBox combines tiny versions of many common UNIX utilities into a single small executable. It provides replacements for most of the utilities you usually find in GNU fileutils, shellutils, etc. The utilities in BusyBox generally have fewer options than their full-featured GNU cousins; however, the options that are included provide the expected functionality and behave very much like their GNU counterparts. BusyBox provides a fairly complete environment for any small or embedded system.

REQUIREMENTS:

* Device with architecture ARM, x86 or MIPS

* Android 2.3 (API 9) or later

* Superuser permissions (root)

NOTICE:

Forum: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=694640

Developer site: http://meefik.ru

Donations: http://meefik.ru/donate/

ATTENTION!

This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to redistribute it under license GPLv3.

Bu uygulama Android için bir BusyBox yükleyici olduğunu. BusyBox v1.28.3 içerir, 364 uygulamaları, fonksiyonların en komple set destekledi. uygulamadan ve zip arşivi ( "- arşiv Zip Menü" bölümüne bakınız) kurtarma yoluyla yükleme BusyBox destekler.

BusyBox yüklemek için superuser (root) ayrıcalıkları gerektirir, ama aynı zamanda kök izinleri olmadan bir busybox araçlarını kullanabilirsiniz. Için aşağıdaki komutu yazın herhangi bir Android terminalde yeterlidir:

$ YOLU: / ru.meefik.busybox / files / bin ihracat YOLU = / veri / veri

BusyBox tek küçük yürütülebilir içine birçok ortak UNIX yardımcı programları minik versiyonlarını birleştirir. Bu genellikle GNU fileutils bulmak araçlardan çoğu için yedek, shellutils, BusyBox vb yardımcı programları genellikle tam özellikli GNU kuzenlerine göre daha az seçenek var sağlamaktadır; Ancak içerdiği seçenekler beklenen işlevsellik sağlamak ve çok onların GNU meslektaşları gibi davranırlar. BusyBox herhangi bir küçük veya gömülü sistem için hemen hemen tam bir ortam sağlar.

GEREKSİNİMLER:

* Mimarisi ARM, x86 veya MIPS ile Aygıt

* Robot 2.3 (API 9) ya da daha sonra

* Süper izinleri (kök)

DİKKAT:

Forum: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=694640

Geliştirici sitesi: http://meefik.ru

Bağışlar: http://meefik.ru/donate/

DİKKAT!

Bu yazılımın herhangi bir garantisi ile geliyor. Bu ücretsiz bir yazılımdır ve lisans GPLv3 altında dağıtılabilir açıktır.

Daha fazla göster

BusyBox için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

BusyBox üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
BusyBox hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

BusyBox ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
superuser4k mağaza avatarı
superuser4k Mağaza 46.92k 28.62M

APK hakkında BusyBox bilgi

APK Sürüm 1.28.4
Uyumluluk Android 2.3+ (Gingerbread)
Geliştirici meefik


İndirme: BusyBox APK
İndir